Kontakty

T

" Kontaktujte naše obchodníky pro více informací. "

Slévárny Třinec, a.s.
Průmyslová 1001, Staré Město 739 61 Třinec

+420 558 532 040
foundry@trz.cz

  25830716

DIČ CZ25830716

Datová schránka – IDDS: pyqgbwc

Management
Ing. Zdeněk Vladár ředitel společnosti a předseda představenstva zdenek.vladar@trz.cz +420 558 532 040
Ing. Josef Šigut ředitel pro výrobu a místopředseda představenstva josef.sigut@trz.cz +420 558 532 048
Miroslav Kajzar ředitel pro obchod a člen představenstva miroslav.kajzar@trz.cz +420 558 533 952
Ing. Vladislav Szmek ředitel pro ekonomii a personalistiku vladislav.szmek@trz.cz +420 558 532 049
Ing. Ervín Marko ředitel pro technologii a jakost ervin.marko@trz.cz +420 558 533 401
Marketing
Jaroslav Stebel Marketing Jaroslav.Stebel@trz.cz +420 558 532 481
Obchod
Ing. Halina Gwozdziová vedoucí obchodu halina.gwozdziova@trz.cz +420 558 533 415
Ing. Jana Harmatová obchod jana.harmatova@trz.cz +420 558 532 971
Jitka Jarmičová obchod jitka.jarmicova@trz.cz +420 558 532 970
Ing. Miroslav Kaňok obchod miroslav.kanok@trz.cz -
Ing. Aleš Krejza obchod ales.krejza@trz.cz +420 558 532 241
Josef Sikora obchod josef.sikora@trz.cz +420 558 533 403
Oldřich Staněk obchod oldrich.stanek@trz.cz +420 558 534 405
Mgr. Pavlína Šinclová obchod pavlina.sinclova@trz.cz +420 558 534 927
Ing. Adéla Tasková obchod adela.taskova@trz.cz +420 558 533 026
Nákup
Petr Harmata nákup petr.harmata@trz.cz +420 558 532 427
Petr Marosz nákup Petr.Marosz@trz.cz +420 558 532 413
Expedice
Michal Kupka expedice - slévárna oceli michal.kupka@trz.cz +420 558 536 486
Martin Ondraczka expedice - slévárna litiny I martin.ondraczka@trz.cz +420 558 535 584
Marian Sikora expedice - slévárna litiny II marian.sikora@trz.cz +420 558 532 963

Kontaktujte nás

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Slévárny Třinec, a.s.

Průmyslová 1001, Staré Město 739 61 Třinec

najít na mapě
+420 558 532 040 foundry@trz.cz

© 2019 Slévárny Třinec, a.s.